Állásajánlat: VÁMÜGYINTÉZŐ / Pest megye

Állásajánlat: VÁMÜGYINTÉZŐ
Hivatkozási szám: VAMUGYIN-0320

Egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat dinamikus, szimpatikus csapata keresi új kollégáját a megnövekedett volumen kezeléséhez Budaörsön az alábbi pozícióba:

VÁMÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vámhivatallal és az ügyfelekkel
  • Napi vámkezelési feladatok elvégzése
  • Regisztrációs adó bejelentések elvégzése
  • EKAER bejelentésekkel kapcsolatos tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú vámügyi végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Előnyök:

  • Több éves releváns tapasztalat vámügyintézői területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Biztos kereseti lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés a jogszabályi előírásoknak megfelelően
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos feladatkör
  • Egy elkötelezett, befogadó csapat

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Pozíciószint:

  • Beosztott