Állásajánlat: PURCHASE & RECEIVING SUPERVISOR

Hivatkozási szám: TPUANDRE-0313

Határozott és rátermett vagy?
Szeretnéd ezt egy nemzetközi cég magyarországi indulásánál kamatoztatni?

Partnerünk 1970 óta működik, Indiai cég. Főként műszaki textíliákat, speciális vegyi – és műanyag termékeket, továbbá csomagoló anyagokat gyártanak. Magyarországon tavaly kezdődtek el a munkálatok az üzem építéshez, a gyártás várhatóan az év végén indul el. Jelenleg keressük azt az új munkatársat, aki az első mérföldkövektől kezdve a céget támogatja a sikeres működésben és indulásban.
Amennyiben szeretne egy olyan cégnél hosszútávú karriert építeni, ahol ténylegesen a gyár minden szegletét ismeri és Ön alakíthatja a folyamatokat akkor jelentkezzen! Megbízónk egyedi és csúcs technológiával ellátott gyárban biztosít hosszútávú karrier lehetőséget.

PURCHASE & RECEIVING SUPERVISOR

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Alapanyagok beszerzése a felmerülő igények alapján
  • Ajánlatkérés készítése, kiértékelése
  • Rendelések nyomon követése
  • Tender előkészítése és lebonyolítása
  • Szállítókkal, és a kapcsolódó szervezetekkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Termékek átvételének koordinálása
  • Raktárban dolgozó kollégák irányítása
  • Gyors és költséghatékonyságra való törekvés
  • Időben történő kifizetések koordinálása
  • Nyilvántartások készítése
  • Riportok, kimutatások készítése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Felsőfokú végezettség
  • Legalább 4 éves tapasztalat raktár kezelésben, szállítmányozásban, beszerzésben
  • MS Office ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott és magabiztos fellépés

Amiért érdemes a cégnél dolgozni:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú karrier lehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • A kezdetektől részt vehet a folyamatokban, az első munkavállalók között lehet
  • Gyors előrelépési lehetőség biztosított

A munkavégzés helye:
  • Jászfényszaru