Állásajánlat: ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: UGYKAPCS-0312

Unod már a multinacionális környezetet?
Kihívásokkal teli munkára vágysz, ahol megbecsülnek és fejlődni is tudsz?
Kiválóan kommunikálsz másokkal?

Amennyiben Igen, olvass tovább, mert ez a TE lehetőséged lesz!

Partnerünk mérnöki szolgáltatásokkal,  tanácsadással foglalkozó vállalat.
Fő tevékenységük, pneumatika (sűrített levegős ipari automatizálás) szakmai tréningek oktatása, illetve műszaki cégek részére hatékonyságfejlesztés céljából tanácsadás, képzés.
Emellett gyártó cégek számára egyedi célgépeket értékesítenek.

Budapesti, modern irodájukba keresünk Ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióba új kollégát, ahova Pályakezdők jelentkezését is várják!

Mik lesznek a feladataid?
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen
  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Új partnerek felkutatása
  • Projektekben való aktív részvétel

Mi jár a munkádért cserébe?
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Profi vezető, akitől rengeteget tudsz tanulni
  • Kiemelkedő alapbér
  • Támogató környezet
  • Laptop és mobiltelefon
  • Jutalék
  • Modern, panorámás iroda

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?
  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki affinitás, érdeklődés a terület iránt
  • Kifogástalan kommunikáció
  • Értékesítési hajlam
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Proaktív személyiség
  • Eredményorientált attitűd

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:
  • Műszaki szakirányú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Egyéb információk: Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!