Állásajánlat: IRODAI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOIRAS-0311

Megbízónk a biológiai, de legfőképpen a molekuláris biológiai tudományos kutatómunkához, illetve a molekuláris diagnosztikához szükséges berendezésekkel és vegyszerekkel, az ezek használatát segítő szoftverekkel, valamint oktatási és szaktanácsadási szolgáltatásával áll ügyfelei rendelkezésére magas szintű termékpalettával és kapcsolódó szolgáltatásokkal.

Munkatársat keresünk részükre
IRODAI ASSZISZTENS
munkakörbe.

Az alábbi feladatokban számítunk a segítségére:
  • Ügyvezető igazgató és társosztályok mindennapi munkájának segítése, értékesítés támogatása
  • Vámdokumentumok ellenőrzése
  • Intrastat adatszolgáltatás
  • MS Office programok napi szintű használata (pl. Excel, Word, PowerPoint, Publisher)
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben való munkavégzés, adatrögzítés, adatbázis-kezelés
  • Napi kapcsolattartás az irodaházzal, partnerekkel, beszállítókkal, könyvelőkkel és a rendszergazdával

Elvárások:
  • Gazdasági vagy kereskedelmi szakirányú felsőfokú végzettség
  • Irodai asszisztencia terén szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Vámügyi ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás - főként a napi szintű írásbeli használat miatt
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete, Excelben alapfüggvények használata

Amit Megbízónk kínál:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés+cafetéria és évente két alkalommal jutalom lehetőség
  • Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye:
  • Budapest, tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthető irodaházban

  • Amennyiben felkeltette az érdeklődését a lehetőség, frissített önéletrajzát is csatolja a jelentkezéséhez!