Állásajánlat: LOGISZTIKAI ELOSZTÓ KÖZPONT VEZETŐ

Hivatkozási szám: ELKPVEZE-0307

Közép-európai nagyvállalat budapesti munkavégzéssel
LOGISZTIKAI ELOSZTÓ KÖZPONT VEZETŐ
pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:
  • A vállalat budapesti Logisztikai Elosztó Központjának teljeskörű működtetése
  • Bevételezési, raktározási, árukiadási és szállítmányozási részlegek irányítása
  • Az 500+ főből álló teljes létszám közvetett és közvetlen operatív menedzselése
  • Raktári folyamatok fejlesztése, megvalósítása és napi szintű kontrollálása
  • A raktár készleteinek, költségeinek és hatékonyságának folyamatos optimalizálása
  • Együttműködve a saját szoftverfejlesztési részlegünkkel a rendszer működésének fejlesztése
  • Szoros kontroll a napi operáció működésén
  • A napi több tízezer termék rendszeren keresztüli átáramlásának kezelése, hatékonyabbá tétele
  • Folyamat-, készlet-, valamint raktár optimalizálás, költség és emberi erőforrás tervezés, stb.
  • Együttműködés a logisztikához kapcsolódó részlegek vezetőivel

Elvárások:
  • Felsőfokú (műszaki és/vagy logisztikai) végzettség
  • Legalább 5 év nagyvállalati környezetben, logisztikai vagy gyártási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Nagy létszámú állomány feletti munkáltatói jogkörök gyakorlásában szerzett több éves tapasztalat
  • Következetes, agilis személyiség
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Erős számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó
  • Professzionális, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer
  • Folyamatos innováció saját mérnöki csapatunkkal
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Dinamikusan fejlődő nagyvállalati környezet

Munkavégzés helye: Budapest