Állásajánlat: SZEKUNDER VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK (Védelem-irányítástechnikai szakterület)

Hivatkozási szám: MSTVILLA-0228

Partnerünk számára új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

SZEKUNDER VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Tervezési projekt-előkészítés

  • Kapcsolattartás egyeztetés megrendelőkkel

  • Alkalmi helyszíni felmérések, bejárásokon való részvétel

  • Tervdokumentációk elkészítése, (MMK által meghatározott tervtípusokra)

  • Tervezői művezetés

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség

  • Autocad és Omegacad programok készség szintű ismerete, használata

  • Védelem-irányítástechnikai ("szekunder") szakterületen szerzett minimum 3-4 éves tervezői gyakorlat

Előny:

  • Nagy/középfeszültségű állomástervezési gyakorlat

Munkavégzés helye: Pest megye

Mit ajánl a cég?

  • Alapbér + 13. havi fizetés + céges gépjármű (magánhasználatra is)

  • Rugalmas munkaidő (alapvetően 8.00-16.30)

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el önéletrajzát rendszerünkön keresztül!