Állásajánlat: MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MUSZAUGY-0226

Szívesen dolgoznál egy Európa szinten elismert, piacvezető multinacionális cégnél?

Rendelkezel műszaki affinitással és magabiztosan dolgozol SAP-ban?

Középfokon kommunikálsz németül vagy angolul, szóban és írásban egyaránt?

Ezen felül pontos, precíz vagy, és kiemelten fontos számodra, hogy olyan helyen dolgozz, ahol folyamatosan tanulhatsz?

Ha minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz a pozícióra, hiszen pont TÉGED keresünk megbízónk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy Európa szerte elismert, saját területén piacvezető, multinacionális és mégis családias hangulatú kereskedelmi cég Szigetszentmiklóson.

Bővülő csapatukba keresünk ügyfeleik kapcsolattartójának, pontos, precíz, jó kommunikációjú, németül vagy angolul nagyon jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRS

Milyen feladatok várnak rád?

  • Szerződések rögzítése, adminisztráció elvégzése
  • Rendelések feldogozása, továbbítása, teljes körű kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a beszállítókkal egyaránt
  • Együttműködés az értékesítő csapattal
  • Árajánlatok készítése
  • A termékkör megismerése
  • A vállalati SAP rendszer bevezetésében történő közreműködés

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Legalább középfokú végzettség (műszaki szakirányú végzettség előnyös!)
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (a cég csak autóval közelíthető meg)
  • Középfokú, preferáltan német
  • Műszaki affinitás, érdeklődés a terület iránt
  • Erős számítógépes ismeretek
  • SAP-ban szerzett tapasztalat

Milyen juttatások járnak a pozícióért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz rá szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!