Állásajánlat: JUNIOR MONOMER TERVEZŐ SPECIALISTA

Hivatkozási szám: MSTOTERV-0222

Ügyfelünk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat, 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1300 munkavállalót foglalkoztat.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

JUNIOR MONOMER TERVEZŐ SPECIALISTA

Feladatok:
  • Alapanyagok és félkésztermékek nyilvántartása és tervezése
  • Meglévő rendszerek működtetése és fejlesztése, alapanyagok készleteinek figyelése, kezelése és riportálása
  • Alapanyagok felhasználásának nyomon követése, hibák feltárása és a nem megfelelőségek kivizsgálása
  • Az alapanyagkészítő laboratórium által létrehozott gyártási lotok megtervezése a tervek alapján
  • Napi, heti és havi alap- és félkész anyag leltárak előkészítése és monitorozása
  • Oracle rendszerben történő anyagmozgások generálása, monitorozása, anyagmozgás-jelentések készítése
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú vegyésztechnikusi végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Legyen magas szinten motivált az új ismeretek elsajátítása iránt
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás
  • Támogató és problémamegoldó viselkedés
  • Képesség mind egyénileg, mind csapatban történő hatékony munkavégzésre
Előny:
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • ERP rendszerek ismerete
  • Anyaggazdálkodásban szerzett korábbi tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
  • Számos településről céges autóbusz
A munkavégzés helye: Gyál, Prologis Business Park (M5 autópálya mellett)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzával és fizetési igénye megjelölésével pályázza meg rendszerünkön keresztül!