Állásajánlat: SZEMÉLYI ASSZISZTENS / Győr

Állásajánlat: SZEMÉLYI ASSZISZTENS
Hivatkozási szám: MSTASSZI-0222

Ügyfelünk egy nemzetközileg elismert megbízható, az innováció által folyamatosan fejlődő e-kereskedelmi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Partnereik számára étrend-kiegészítőket, kozmetikumokat és diétás termékeket is forgalmaznak.

Az alábbi pozícióba keresünk most hozzájuk új kollégát:

SZEMÉLYI ASSZISZTENS

A nemzetközi kapcsolattartás miatt csak olyan jelentkezők anyagát várjuk, akiknek nem okoz problémát a rugalmas munkarend vállalása!

Feladatok:

  • A vezetők munkájának napi szintű támogatása és koordinálása,
  • Megbeszélések, programok, találkozók, tárgyalások, külföldi és belföldi utazások szervezése, ütemezése, szükség esetén azokon való részvétel,
  • Határidők egyeztetése, betartása és betartatása, emlékeztetők készítése,
  • E-mailek kezelése, külföldi telefonok, levelek fogadása, megválaszolása vagy továbbítása az illetékes kolléga felé,
  • Belső és külső partnerekkel, szervezeti egységekkel való kapcsolattartás és koordináció angol nyelven írásban és szóban,
  • Szervezési és általános asszisztensi feladatok ellátása árajánlatok bekérése,
  • Kapcsolattartás a cég összes szervezeti egységével illetve új kapcsolatok építése,
  • Egyéb, az egység működéséhez kapcsolódó ad hoc jellegű feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év tapasztalat asszisztensi vagy webáruház adminisztrátori pozícióban,
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Rugalmas személyiség,
  • Nyitottság az informatika irányába,
  • Magabiztos MS Office ismeretek (főként Word és Excel),
  • Utazási hajlandóság,
  • Önálló, kitartó és precíz munkavégzés,
  • Jó helyzetfelismerő képesség,
  • Proaktív, remek szervező és problémamegoldó készség,
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek,
  • Asszertív konfliktuskezelés,
  • Stressztűrő képesség.

Előnyök:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Német nyelv ismerete,
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Nemzetközileg is sikeres cég tapasztalata és támogatása,
  • Hosszú távú karrierlehetőség, stabil munkahely,
  • Versenyképes fix fizetés.

Munkavégzés helye:

  • Győr

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Győr,
  • Rugalmas munkarend,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Személyi asszisztens/Titkár/Titkárnő
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens