Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ - ÉPÍTŐIPAR (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) / Országos

Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ - ÉPÍTŐIPAR (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK)
Hivatkozási szám: MSTPROJE-0222

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szerkezetépítési üzletágukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ
előregyártott vasbeton vázszerkezet építés szakterületre

Feladatok:

  • Projektek előkészítése,
  • Projektirányítás az előkészítés és kivitelezés során,
  • Kapcsolattartás a megrendelő és alvállalkozók képviselőivel,
  • Projektek műszaki lezárása, átadási dokumentációk elkészítése,
  • Gyártásütemezés készítése, gyártás követése, kapcsolattartás gyáregységekkel,
  • Szerződéses és megvalósult műszaki tartalom követése,
  • Aktív részvétel a szerkezetépítési üzletág napi munkájában.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai ÉPÍTŐ- vagy ÉPÍTÉSZMÉRNÖKI végzettség,
  • Legalább 3 – 5 éves magasépítésben szerzett projektvezetői tapasztalat,
  • FMV jogosultság,
  • MS Office programcsomag magabiztos ismerete,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • AUTOCAD ismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Kihívásokkal teli, változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek,
  • A pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem,
  • Csapatban való együttműködés,
  • Cafeteria,
  • Céges gépjárműhasználat.

Munkavégzés helye:

  • Országos

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: országos.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök