Állásajánlat: SZERKEZETÉPÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTPROJE-0222

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával.

Szerkezetépítési üzletágukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ

előregyártott vasbeton vázszerkezet építés szakterületre.

Feladatok:

  • Projektek előkészítése

  • Projektirányítás az előkészítés és kivitelezés során

  • Kapcsolattartás a megrendelő és alvállalkozók képviselőivel

  • Projektek műszaki lezárása, átadási dokumentációk elkészítése

  • Gyártásütemezés készítése, gyártás követése, kapcsolattartás gyáregységekkel

  • Szerződéses és megvalósult műszaki tartalom követése

  • Aktív részvétel a szerkezetépítési üzletág napi munkájában

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai ÉPÍTŐ- vagy ÉPÍTÉSZMÉRNÖKI végzettség

  • Legalább 3 – 5 éves magasépítésben szerzett projektvezetői tapasztalat

  • FMV jogosultság

  • MS Office programcsomag magabiztos ismerete

  • "B" kategóriás jogosítvány

  • Jó kommunikációs képesség

  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelvtudás

  • AutoCAD ismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Kihívásokkal teli, változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség

  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek

  • A pozíciónak megfelelő bérezés

  • Csapatban való együttműködés

  • Cafeteria + Teljesítés után járó bónusz

  • Céges gépjárműhasználat

Munkavégzés helye: Észak-Magyarország

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!