Állásajánlat: SENIOR PROGRAM MANAGER (SZOFTVERFEJLESZTÉSI TERÜLET)

Hivatkozási szám: MSTOPRMA-0221

Ügyfelünk egy több, mint 10 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő vállalat. A cég energetikai, vállalatirányítási, HR és pénzügyi megoldások fejlesztésének koordinációjában várja leendő új munkatársa segítségét,
SENIOR PROGRAM MANAGER (SZOFTVERFEJLESZTÉSI TERÜLET)
kolléga személyében.

Feladatok:
  • 2-6 fős projektvezető csapat koordinálása, szakmai támogatása
  • Energetikai, vállalatirányítási, HR és pénzügyi megoldások fejlesztésében való részvétel
  • A fejlesztési projektek monitorozása, határidők pontos betartásának biztosítása, státusz folyamatos riportálása a felsővezetés felé
  • Dedikált személyként kapcsolattartás az anyavállalattal, kiemelt projektjeik bonyolítása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség - informatikai vagy műszaki területen
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás - szóban és írásban, napi szinten üzleti tárgyalások lefolytatásához szükséges
  • Legalább 5 év projektvezetői tapasztalat üzleti környezetben megvalósított, egyedi SZOFTVERFEJLESZTÉSI projektekben szoftverfejlesztési vállalatnál
  • Alapos Waterfall ÉS Agile módszertani ismeretek és gyakorlat
  • Asszertívan kommunikáló, határozott személyiség
  • Erős projektgazda és people management szemlélet

Amit kínálnak:
  • Változatos projektek, naprakész technológiák
  • Rugalmas munkaidő
  • Home-office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Exkluzív munkakörnyezet és körülmények: játékterem, pihenőszoba, céges grill party-k, csapatépítő / fakultatív programok, stb

Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát!

Hasonló pozícióink

IT ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ