Állásajánlat: TERMÉKMENEDZSER (ÉDESIPARI GYÁRTÓCÉG)

Hivatkozási szám: MSTOTERM-0221

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.
Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:
TERMÉKMENEDZSER (ÉDESIPARI GYÁRTÓCÉG)

Feladatok:
  • Márka / termékcsoport elemzés, beleértve az értékesítési teljesítményt, a költségstruktúrát, az árképzést stb.
  • Márka / termékcsoporthoz tartozó vállalati stratégiák kialakítása, célok elérése KPI-k segítségével
  • Árképzés kialakításában részvétel, arra vonatkozóan javaslattétel kidolgozása
  • A piaci lehetőségek / igények és a vállalati stratégia alapján javaslat termék fejlesztésekre, újdonságokra
  • NPD folyamat támogatása az összes érintett osztály tájékoztatásával a termékfejlesztési folyamat koordinációjával a termékbevezetésig
  • Általános termékkategória / márka teljesítmény bemutatása más osztályoknak (pl. Értékesítés)
  • Márka / termékcsoport marketing eszközök kidolgozása - pl. katalógusok, promóciós ajándékok stb.
  • Márka / termék csomagolás tervezése, kidolgozása a társosztályokkal
  • Tartalom létrehozása a cég honlapjára, a márka Facebook oldalaira
Elvárások:
  • Közgazdász VAGY marketing főiskola/ egyetemi végzettség
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat- marketing VAGY termékmenedzsment- fejlesztés területén, ahol projekt szinten kellett részt venni a feladatokban, ahol az elejétől a végéig kellett a projektet menedzselni
  • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete szóban és írásban egyaránt- Hiszen napi szinten kell használnod a külföldi kollégák és az anyavállalattal történő kapcsolattartás során
  • Haladó excel ismeretek (pivot tábla, függvények)
  • Strukturált gondolkodás, projekt- és rendszerszemlélet- Te fogod a termékfejlesztésekhez kötődő projekteket az elejétől a végéig menedzselni
Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő kiemelkedő alapbér
  • Lendületes, barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Multinacionális háttér- Ezáltal stabil lábakon áll a cég
  • Modern, exkluzív irodai környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület, M3-as metróvonal könnyedén megközelíthetőek
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzzal jelentkezz!