Állásajánlat: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK(NÓGRÁD MEGYE)

Hivatkozási szám: MINBIZTM-0214

Elismert, innovatív külföldi tulajdonú autóipari gyártó vállalat várja jelentkezését!

Rendelkezik műszaki/minőségbiztosítási szakmai felsőfokú végzettséggel?

Jól beszél németül és van gyártó területen szerzett 1-3 éves tapasztalata?

Jó kommunikációs és szervező készsége van?

Rendszerszemléletű és precíz?

Ha a válasz a fenti pontokra IGEN, kérem JELENTKEZZEN, MERT ÖNT KERESSÜK!

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Vevői, beszállítói és belső auditok vezetése, lefolytatása
  • Folyamat és dokumentumváltozások követése
  • Minőségjavító programok kezdeményezése, követése, koordinálása és belső folyamatok fejlesztése
  • Kapcsolattartás vevőkkel, társosztályokkal és beszállítókkal

Előnyre tehet szert a kiválasztási folyamatban ha Önnek van…

  • Autóipari multinacionális termelővállalatnál auditálásban szerzett tapasztalata
  • ISO TS 16949 / IATF 16949 belső auditor tanúsítványa
  • Angol nyelvtudása
  • SAP ismerete

Mi ajánl Önnek a Cég?

  • Piacképes alapbért + cafeteriat + bónuszt + munkába járás térítése is jár a dolgozónak (44 Ft/km) + éves nettó 100.000 Forintos autógumi támogatás
  • Innovatív technológiát és rendszermegoldásokat
  • Rugalmas munkarendet
  • Szakmai fejlődést és előrelépési lehetőségeket kínál
  • Ha tanulni szeretne akkor akár tanulmányi szerződést is köthet a Céggel  (nyelvtanfolyam, egyéb tanulmányok támogatása)
  • Fiatalos csapat várja a leendő dolgozót
  • Hosszú távú munkalehetőség, barátságos és támogató közeg fogja várni Önt!

Munkavégzés helye: Szügy

Amennyiben érdekli a pozíció, kérem jelentkezzen magyar ÉS német  nyelvű szakmai önéletrajzával!