Állásajánlat: ACCOUNT MANAGER ( REKLÁMÜGYNÖKSÉG )

Hivatkozási szám: ACCOUNTM-0208

Ki a Megbízó, aki hirdet ?

Ügyfelünk komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám- , PR- és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére :

ACCOUNT MANAGER  ( REKLÁMÜGYNÖKSÉGI )

Rendelkezel már reklámügynökségi tapasztalattal ?
Jól kommunikálsz és ügyfélorientált is vagy ?
Szívesen tagja lennél egy fiatalos, lendületes csapatnak ?
Szeretnéd modern irodai környezetben végezni a munkádat ?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál , jelentkezz ,mert ez a lehetőség Rád vár !

Milyen elvárásoknak kell megfelelned ?

    • Felsőfokú végzettség
    • 2-3 éves munkatapasztalat marketingkommunikációs területen
      ( reklámügynökségi tapasztalat előnyt jelenthet a pozíció sikeres betöltéséhez )
    • MS Office ismeretek
    • Társalgási szintű angol nyelvismeret
    • Csapatszellem, proaktív és problémamegoldó hozzáállás

Milyen feladatok várnak Rád?

    • Teljes kampány management koordinálása
    • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel, beérkező ügyféligények kezelése
    • Megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése
    • Adminisztratív feladatok teljes körű elvégzése
    • Árajánlatok , szakmai anyagok és prezentációk készítése
    • Vezetőkkel, csapattal való együttműködés
    • Beszámolók ,riportok készítése

Mit ajánl a Cég munkád megbecsüléseként?

    • 100%- ban bejelentett munkaviszonyt
    • Kiemelkedő , versenyképes bérezést
    • BKV bérlettámogatást
    • 13. havi bérjuttatást
    • Sportpass hozzájárulást
    • Laptopot és mobiltelefont saját használatra is
    • Egy jó fej csoportvezetőt főnöködnek és egy nagyon jó hangulatú csapatot :)
    • Szakmai fórumokon való aktív részvételt
    • Továbbképzési lehetőségeket, amelyeket a cég finanszíroz

Munkavégzés helye:

    • Budapest 12. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed , önéletrajzoddal kérlek jelentkezz a rendszerünkön keresztül!