Állásajánlat: SZERVIZ TÁMOGATÓ MÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOSZER-0204

Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat. Főleg francia és német területre gyártanak saját tervezésű emelő-és anyagmozgató gépeket, gyártósorokat. Egyedi gyártású gépeiket főleg a repülőgépipar, űrtechnológiával foglalkozó cégek használják, de energetikai, építőipari, vegyipari, logisztikai területre is forgalmazzák a berendezéseiket.
A szerviz csapat támogatására keresünk számukra
SZERVIZ TÁMOGATÓ MÉRNÖK
kollégát.

PÁLYAKEZDŐ GÉPÉSZMÉRNÖKÖK/ MŰSZAKI MENEDZSEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • A cég által gyártott emelő és rakodástechnikai, valamint egyedi berendezések javítási karbantartási munkáinak menedzselése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Hibabejelentések rögzítése, előzetes hibakeresés, hibafelmérés
  • Ajánlatok kidolgozása
  • Megrendelések rögzítése, nyomon követése
  • Javítási és karbantartási feladatok műszaki előkészítése
  • Javítási és karbantartási feladatok irányítása
Elvárások:
  • Gépészmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó együttműködő képesség, jó kommunikációs képesség
Előny:
  • Emelőgép szakértői végzettség, jogosultság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Elektromos rendszerek, hidraulikus rendszerek ismerete
  • Emelőgépes területen szerzett tapasztalat
  • Német/ francia nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő kiemelkedő bérezés
  • Szakmai fejlődés és tanulás- segítik a betanulást, mindenben szakmai támogatást nyújtanak
  • Stabil cég
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület vagy Lajosmizse
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük frissített magyar nyelvű önéletrajzzal pályázd meg!