Állásajánlat: SOFŐR

Hivatkozási szám: MSTSOFOR-0201

Tartozz a fuvarozók elit klubjába, az autószállítmányozók közé! Kezdő vagy? Segítünk! Vagány lányok jelentkezését is várjuk!

Ki a megbízónk?

Budaörsi ügyfelünk fő tevékenysége személygépkocsik és kishaszonjárművek nemzetközi és belföldi szállítmányozása. Vezető logisztikai szolgáltatóként, egész Európában ismert, stabil, megbízható vállalatként tartják őket számon, így ügyfeleik több mint 25 éve választják szolgáltatásaikat. Jelenlegi flottájuk 80 db Mercedes típusú saját autószállító szerelvényből áll, amely karbantartására korszerű, teljes körű saját szervizháttérrel rendelkeznek.

Szeretnél az újautó piac legfrissebb modelljeivel első körben megismerkedni?
Csapatuk bővítése céljából új munkatársat keresnek az alábbi munkakörre:

NEMZETKÖZI TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ AUTÓSZÁLLÍTÓ KAMIONRA

A rád váró feladatok:
  • Fuvarfeladatok végrehajtása
  • A felrakandó, elfuvarozandó járművek ellenőrzése, felrakodása és rögzítése után a fuvar teljesítése
  • Munkavégzés az Európai Unió (főleg Magyarország, Ausztria, Németország, Belgium, Szlovákia, Szlovénia, Csehország) területén
  • Fuvarokmányok ellenőrzése, vezetése
  • Kapcsolattartás a szervezet területeivel (kiemelten flottairányítás, fuvarszervezés, autóraktár, tehergépkocsi javítóműhely)

Elvárások feléd:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • „C+E” kategóriás jogosítvány, GKI igazolvány, PÁV II., digitális tachográf kártya
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság, precizitás, alkalmazkodóképesség, felelősségteljes munkavégzés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Autószállításban szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi fuvarozásban szerzett gyakorlat
  • Minimális német és/vagy angol nyelvtudás

Amit cserébe Neked kínálnak:

  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely saját alkalmazotti munkaviszonyban
  • Budaörsi indulás, budaörsi érkezés
  • Családbarát, tervezhető fuvarirányítás
  • Több mint versenyképes, bejelentett bér, cafetéria, jutalom (Elérhető nettó bér 580.000 - 700.000 Ft)
  • Pontos utalás
  • AETR előírásoknak megfelelő munkavégzés
  • Belső trénerük felügyelete mellett átfogó betanításban, folyamatos képzésekben részesítenek és külsős profi oktatók segítségével komplex vezetéstechnikai tréningeket tartanak számodra
  • Jó minőségű munkaruha

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!