Állásajánlat: PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOTERC-0130

Partnerünk az osztrák tulajdonú RAUCH, Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaik elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaik szaktudására, tapasztalatára támaszkodnak.
A cégcsoport magyarországi leányvállalatának dinamikusan fejlődő, fiatal csapatába keresünk

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS
kollégát.

Leendő munkatársunk feladatai:
  • Export kintlévőség nyomon követése, vevői kapcsolattartás
  • Export partnerek fizetési felszólítása
  • Megrendelések kiengedhetőségének hitelvizsgálata
  • Export vevők létrehozásakor a vevő létezésének, törzsadatainak ellenőrzése a nyilvántartási rendszerben
  • Devizás bankkivonat könyvelése
  • Előlegszámlák könyvelése
  • Vevői visszatérítések ellenőrzése, elszámolása
  • Kapcsolt vállalkozásokkal havi egyenlegegyeztetés
  • Havi KSH jelentések elkészítése
  • Biztosítások ügyintézése
  • Biztosítási szerződések, számlák ellenőrzése, nyilvántartása

Amit várunk:
  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Önálló, precíz, pontos, határidő-követő munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett gyakorlat

Előnyként értékeljük:
  • Német nyelvtudás
  • SAP rendszer felhasználói ismerete

Amit leendő munkatársunknak nyújtunk:
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag, egészségbiztosítás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • 25 éve a magyar piacon lévő, folyamatosan fejlődő, stabil cég amely hosszútávon tud munkahelyet biztosítani
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Jó hangulat és kellemes munkakörnyezet
  • Gyümölcsöző csapatszellem
  • Csapatépítő programok, céges rendezvények
  • Céges hírlevél, újság

Munkavégzés helye:
  • Budapest 17. kerülete - Tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthetőek (Keleti, Örs vezér tér felől többféle járattal)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük, küldje el önéletrajzát!