Állásajánlat: SENIOR SALES CONSULTANT (IT terület)

Hivatkozási szám: MSTOSALE-0123

Ügyfelünk egy több, mint 10 éves múlttal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat. A cég egyedi üzleti alkalmazások, üzleti intelligencia és adattárház megoldások fejlesztésével foglalkozik. Csapatukba keresünk új munkatársat

SENIOR SALES CONSULTANT (IT terület)
pozícióba.

Feladatok:
  • Értékesítés, üzletfejlesztés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása magyar és
  • nemzetközi piacokon
  • Árajánlatok készítése és kezelése
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, továbbértékesítési lehetőségek azonosítása.
  • Új ügyfelek akvirációja
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerkapcsolatok kialakítása
  • Értékesítési folyamatok adminisztrációja
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 4-5 év IT sales-ben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szállítói oldal)
  • Magabiztos, erős angol nyelvtudás (fontos a nemzetközi kapcsolatok miatt szóban és írásban is)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Teljesítmény és eredményorientált gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
Előny:
  • Salesforce ismeret
Amit kínálnak:
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbérezés+jutalék)
  • Céges autó (magáncélra is használható)
  • Változatos projektek, naprakész technológiák
  • Rugalmas munkaidő
  • Home-office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Exkluzív munkakörnyezet és körülmények: játékterem, pihenőszoba, céges grill party-k, csapatépítő / fakultatív programok, stb.
Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát!