Állásajánlat: KEY ACCOUNT MANAGER (FMCG TERÜLET)

Hivatkozási szám: MSTOKAMF-0122

Megbízónk Magyarország legnagyobb borászati vállalkozása és szőlőtermelője.
Számukra keresünk most
KEY ACCOUNT MANAGER (FMCG TERÜLET)
pozícióba kollégát.

Feladatok:
  • A vállalat értékesítési stratégiájának megvalósítása
  • Folyamatos kapcsolattartás és üzletfejlesztés a hozzá tartozó partnerekkel: Tanácsadás ár, választék, akció, kihelyezés döntéseknél a kereskedelmi partnerek felé
  • Éves szerződések előkészítése, letárgyalása, megvalósítás nyomon követése
  • Konkurencia elemzések, forgalmi elemzések, jelentések készítése
  • Éves, negyedéves, havi  forgalmi, aktivitás és költség terv készítése a felelősségi körébe tartozó vevőknél
  • Akciós ajánlatok megtervezése, elkészítése, letárgyalása, lebonyolítása
  • Együttműködési lehetőségek kidolgozása, menedzselése
  • Listázások folyamatos aktualizálása a vállalat stratégiai céljainak megfelelően
  • Önálló prezentációk készítése országos vagy központi meetingekre
Elvárások:
  • Egyetemi/ főiskolai végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat key account manager pozícióban FMCG területen
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban- külföldi partnerekkel tárgyalások lebonyolítása és angol nyelvű prezentációk készítése
  • Valamilyen vállalatirányítási és CRM rendszer ismerete
  • Felhasználói szintű office és PPT ismeretek- prezentációk készítése
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség
  • Probléma megoldó és jó szervező képesség
  • Csapatjátékos attitűd
Előny:
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Amit cserébe nyújtanak:
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatkör
  • Cégautó korlátlan magánhasználattal
  • Piacvezető, stabil vállalati háttér- hiszen Magyarország legnagyobb borászati vállalatáról van szó
Munkavégzés helye:
  • Országos és Budapest XXII. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését magyar ÉS angol nyelvű frissített anyaggal pályázzon!