Állásajánlat: MŰSZAKI PROJEKTKOORDINÁTOR / Budapest

Állásajánlat: MŰSZAKI PROJEKTKOORDINÁTOR
Hivatkozási szám: MSTMUSZA-0115

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben.

A cég világszerte 4.400 főt alkalmaz a világ 34 országában. A anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt.

Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik.

A piaci részesedés bővülése miatt keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI PROJEKTKOORDINÁTOR

Feladatok:

  • Ellenőrzi az adminisztrátor által felvitt szerződéseket,
  • Ellenőrzi a megrendelő berendezéseinek listáját, valamint a szerződéshez kapcsolódó szerviztermékeket és anyag / személyi igényeket, látogatási gyakoriságot,
  • Naprakészen ismeri a területén működő cégek szerződéseit,
  • A karbantartás / vizsgálatok esedékességét megelőzően egyeztet az illetékes technikus/szakértő kollégákkal a feladat elvégzésnek időpontjáról, szükséges eszközökről,
  • Az ERP rendszerben (vállalatirányítási rendszer) elkészíti a szervizigényléseket (SR) és munkacsomagokat (WP), és hozzárendeli ezeket a kollégákhoz,
  • Elindítja a kérelmeket/beszerzési igényeket az ERP rendszerben
  • Gondoskodik a szükséges berendezés bérléséről a központi beszerzéssel egyeztetve,
  • A munka végeztével ellenőrzi a munkák költségeinek alakulását (munkadíj, anyag, egyéb kiadások),
  • Ellenőrzi a kollégák időráfordítását,
  • Szükség esetén elküldi az ügyfélnek a munkáról készült jegyzőkönyveket,
  • Kiállítja a számlázáshoz szükséges tételeket és azok díjait, majd az ERP rendszerben elküldi számlázásra az adminisztrátornak,
  • Hetente elkészíti a megújítandó szerződéseket tartalmazó jelentést,
  • Felülvizsgálja a szerződések nyereségességét,
  • Értesíti a branch vezetőségét a részletesebb felülvizsgálatot igénylő szerződésekről, amennyiben a szerződés tartalma megváltozott, a díj részletesebb felülvizsgálata szükséges, vagy a megrendelő bármilyen ok miatt nem kéri a megújítást.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai közgazdasági / műszaki szakirányú végzettség,
  • Min. 2 – 3 éves szakmai tapasztalat műszaki projektek asszisztálásában, adminisztratív támogatásában,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • SAP ismerete
  • Más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Nemzetközi, stabil hátterű vállalat,
  • Oktatásokon való részvétel; szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabilan növekvő, 130 évre visszatekintő tradicionális cégnél,
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és után!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Gyártástervezés (JIT) / Beszerzés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártáslogisztika/Anyaggazdálkodás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás