Állásajánlat: MŰSZAKI VEZETŐ/ IGAZGATÓ

Hivatkozási szám: MSTOMUSZ-0103

Ügyfelünk 20 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás.Tevékenységük speciális mélyépítési munkálatok kivitelezése, acél- és betoncső sajtolás, útfelbontás nélküli csőfektetés, irányított fúrás, csőroppantás és mikroalagút fúrás. Emellett közmű és csatornaépítési feladatokat, földmunkák elvégzését is vállalják.

Folyamatosan fejlődnek, ezért bővítés céljából keresünk számukra
MŰSZAKI VEZETŐ/ IGAZGATÓ
pozícióba munkatársat, aki a tulajdonos jobb keze is lesz egyben.

A tulajdonos fogja betanítani az alapoktól az új kollégát, ezért szakirányú junior jelöltek jelentkezését is várjuk!

Kiknek a jelentkezését várják?
Aki szereti:
  • az újításokat
  • a kihívásokat
  • ha megbecsülik
  • a tanulási lehetőségeket
  • ha egyenrangúként tárgyalhat a megrendelőkkel
  • az anyagi biztonságot
  • a családias csapatmunkát• a mélyépítésben felnéznek rá
  • ha Magyarországon egyedülálló technológiákat
  • a stabil, hosszú távú állandó és biztos munkahelyet
  • a felelősségteljes, változatos munkakört
Feladatok:
  • A társaság szolgáltatási tevékenységének teljes körű menedzselése, a cég napi munkájának, kivitelezéseinek operatív irányítása főként az irodában, telephelyen, illetve ritkábban a munkaterületen
  • Folyamatos egyeztetés és szakmai konzultáció a tulajdonossal
  • Munkavégzéshez szükséges tárgyi és személyi feltételek nyomon követése, igény esetén pótlásának koordinálása
  • A cég mindennapi munkája során alkalmazott speciális mélyépítéssel foglalkozó technológia teljes körű elsajátítása, berendezések kezelésének teljes körű megismerése
  • Az irányítása alá tartozó munkatársak és feladatok folyamatos ellenőrzése, számonkérése
  • Kapcsolattartás külső szervekkel, személyekkel, alvállalkozókkal
Elvárás:
  • Gépész vagy mélyépítő szakirányú középfokú végzettség, előny gépészmérnök vagy építő- építészmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 év mélyépítésben szerzett szakmai tapasztalat- (Nem elvárás a vezetői tapasztalat, de vezetői ambicíók szükségesek!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű gépészeti és műszaki felkészültség, jó műszaki érzék (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése, műszaki megoldások irányítása)
  • Mobilitás, utazás vállalása a telephely és a munkaterületek között- költözési hajlandóság
  • Személyes kompetenciák: Megbízható, elhivatott, rugalmas, empatikus, kreatív és ambiciózus személyiség, tulajdonosi szemlélet, irányítói/vezetői affinitás
  • A kivitelezések során elengedhetetlen kritérium a jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
Előny:
  • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Vezetői tapasztalat mélyépítési területen
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő juttatási csomag- Alapbérezés mellett teljesítmény arányos havi mozgóbér
  • Céges autó
  • Szolgálati lakás/ albérlet biztosítása/ támogatása egyéni megbeszélés alapján
  • Betanulási lehetőség, szakmai képzések biztosítása
  • Stabil céges háttér
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
Munkavégzés helye:
  • Veszprém megye, Zircen van a központ, országos munkavégzés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!