Állásajánlat: ÜZEMELTETÉSI/SZAKMAI VEZETŐ

Hivatkozási szám: UZEMELTE-0102

Érdekli a vendéglátás és a catering világa? Ezen a területen szerzett releváns tapasztalatot? Kipróbálná magát vezetőként is?
Amennyiben IGEN, olvasson tovább, mert ÖNT keressük!

Ki a megbízó, aki hirdet?

Étkeztetéssel, vendéglátással foglalkozó partnerünk keres új munkaerőt a következő pozíció betöltésére:

ÜZEMELTETÉSI/SZAKMAI VEZETŐ

Milyen feladatok várnak Önre?

  • A cégvezető által meghatározott stratégia, és szakmai elvárások érvényre juttatása.
  • Az élelmezéssel kapcsolatos jogszabályok, valamint a munka-, és tűzvédelmi előírások betartatása
  • Főzőkonyhák működtetése és ellenőrzése konyhavezetők segítségével
  • Beruházásokban, üzleti tervek kidolgozásában és új területek beindításában való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az irányítása alá tartozó terület munkatársaival
  • Meglévő és leendő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Pályázatokban való részvétel szakmai támogatása
  • Üzemeltetési költségek betartatása
  • Intézményekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Vendéglátásban, közétkeztetésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Nyugat- magyarországi régió

Egyéb információk:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!