Állásajánlat: FIELD SALES MANAGER

Hivatkozási szám: MSTOFIEL-0108

Megbízónk Magyarország legnagyobb borászati vállalkozása és szőlőtermelője.
Számukra keresünk most
FIELD SALES MANAGER
pozícióba kollégát.

Feladatok:
  • Értékesítési csapat koordinálása (Területi vezetők és területi képviselők)
  • A vállalat értékesítési céljainak és stratégiájának végrehajtása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, üzleti stratégiai kidolgozása
  • Ügyfelek esetleges problémáinak a megoldása
  • Éves szerződések előkészítése, letárgyalása, megvalósítása, nyomonkövetése
  • Forgalmi-, aktivitás- és költségtervek készítése
  • Értékesítési terv kidolgozása éves szinten
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése
  • Piaci versenykörnyezet figyelemmel kísérése
  • Motivációs rendszer újragondolása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat vezetőként FMCG értékesítési területen
  • Valamilyen vállalalatirányítási és CRM rendszer ismerete
  • Felhasználói szintű excel ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Probléma megoldó és jó szervező képesség
  • Csapatjátékos attitűd
Előnyt jelent:
  • Főiskolai/ egyetemi végzettség
  • Angol nyelvtudás
Amit cserébe nyújtanak:
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatkör
  • Cégautó korlátlan magánhasználattal
  • Piacvezető, stabil vállalati háttér- hiszen Magyarország legnagyobb borászati vállalatáról van szó
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület és országos
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését magyar nyelvű frissített anyaggal pályázzon!