Állásajánlat: RENDSZERGAZDA

Hivatkozási szám: MSTOREND-1220

Partnerünk egy magyar tulajdonú építőipari cégcsoport teljes körű ügyviteli feladatait látja el.

Informatikai osztályukra

RENDSZERGAZDA

pozícióba új munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:
  • A kliens oldali informatikai infrastruktúra folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Windows kliensek telepítése, konfigurálása, karbantartása, folyamatos felügyelete
  • Alkalmazások telepítése, konfigurálása
  • Perifériák (nyomtatók, szkennerek) telepítése, konfigurálása
  • Felhasználók munkájának támogatása, problémák elhárítása
  • Projektirodák informatikai infrastruktúrájának kiépítése
  • Részvétel a szerver oldali infrastruktúra üzemeltetésében
  • Együttműködés külső informatikai partnerekkel, szolgáltatókkal
Elvárásaink:
  • Szakirányú végzettség
  • Alapvető hardver ismeretek (PC, notebook)
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • MS Windows 7 / Windows 10 operációs rendszerek alapos ismerete
  • MS Office 2010 / 2016 / O365 ismeretek
  • Vállalati környezetben alkalmazott Microsoft technológiák alapjainak ismerete (AD, Right management, Group policy, DHCP, DNS)
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Precíz, felelősségteljes, proaktív munkavégzés – önállóan és csapatban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyként értékeljük:
  • Microsoft szerver oldali üzemeltetési ismeretek, tapasztalat
  • Microsoft minősítés(ek)
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés és széleskörű kafetéria juttatás
  • Magán egészségbiztosítás
  • Támogatott nyelvtanulási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre önéletrajzát!