Állásajánlat: RAKTÁROZÁSI FOLYAMATFEJLESZTŐ SPECIALISTA

Hivatkozási szám: MSTOJNTR-1220

Ügyfelünk Magyarország egyik legnagyobb multinacionális háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltatója. Európa szerte 20 telephelyen és 9 országban találhatóak meg és immáron 1918 óta képviselik a minőséget és megbízhatóságot. Bármilyen logisztikai kihívásról legyen is szó közúti szállítmányozás vagy raktározási területen, igényre szabott és célirányos szállítási és logisztikai megoldásokat dolgoznak ki partnereik részére.
Folyamatosan bővülnek, ezért keresünk számukra

RAKTÁROZÁSI FOLYAMATFEJLESZTŐ SPECIALISTA
munkatársat.

Feladatok:
  • Raktári folyamatok fejlesztése
  • A raktár automatizálásával kapcsolatos projektek, a folyamatok optimalizálása
  • Költségtényezők részletes elemzése
  • Költségek csökkentését célzó egyszerűsítési és szabványosítási projektek tervezése és végrehajtása
  • Statisztikák és kalkulációk készítése (haladó excel ismeret szükséges)
  • Új folyamatok, rendszerek tesztjeinek koordinálása
  • Raktárlogisztika pénzügyi és teljesítmény riportjainak előkészítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló területen (logisztikai/ raktári folyamatfejlesztés VAGY gyártási  folyamatfejlesztés területen)
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Projekt szemléletmód- projektek koordinálása az ötlettől a lezárási és visszacsatolási fázisig
Előny:
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismeret
Amit kínálnak:
  • Összetett juttatási csomag
  • Modern irodai környezet
  • Céges buszjárat biztosítása Budapestről
Munkavégzés helye:
  • Gyál, Prologis Park (ingyenes buszjárat a Népligettől)
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzzal!