Állásajánlat: KARBANTARTÓ-LAKATOS (Halásztelek)

Hivatkozási szám: MSTOLAKA-1219

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Fiatalos csapatukba keresünk, termelési tevékenységük támogatására

KARBANTARTÓ - LAKATOS (HALÁSZTELEK)
munkatársat.

Főbb feladatok:
  • Fröccsöntő gépek és kiegészítő (temperáló/szárító/robot) berendezések javítása, karbantartása
  • Épületben és egyéb berendezésekben keletkező kisebb hibák elhárítása
  • Gépek rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • Meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele
  • Részvétel az üzemi fejlesztésekben
  • Karbantartási dokumentáció vezetése
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • 1-3 év releváns karbantartási tapasztalat
  • Jó probléma megoldó készség
  • Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, kreativitás
Előny:
  • Minősített hegesztői bizonyítvány
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+ bejárás támogatás)
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig, 6-14 óráig
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek - megközelítés autóval, vagy Csepel felől volánbusszal
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk frissített, szakmai önéletrajzát!