Állásajánlat: LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOLOGI-1213

Ügyfelünk több, mint 60 éves múlttal rendelkező japán tulajdonú multinacionális vállalat, aki a gyárautomatizálási rendszerek világelső szállítója.
Rendkívül széles körű az ipari automatizálási termékkínálatuk: CNC-vezérlőket, ipari robotokat, függőleges megmunkálóközpontokat, fröccsöntő gépeket, huzalszikra-forgácsoló gépeket, hajtásokat és lézertechnológiát foglal magába.

Folyamatosan fejlődnek,  ezért csapatuk bővítése céljából keresünk számukra új munkatársat

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS
pozícióba.

Főbb feladatok:
  • Bejövő megrendelések és beszállítói megrendelések kezelése, feldolgozása az ERP rendszerben, időszakos nyomon követésük
  • Árajánlat készítése az ügyfél igénye alapján
  • Raktári készlet folyamatos felügyelete a releváns értékesítési divízió kapcsán
  • Számlák kiállítása és eljuttatása ügyfeleink részére
  • Napi kapcsolattartás a a cég különböző divízióival, európai központtal és leányvállalatokkal
  • Riportálás a közvetlen felettes részére
  • A folyamatfejlesztésekben történő aktív részvétel
  • Az Értékesítési, a Pénzügyi és a Szerviz/Műszaki Osztályok operatív támogatása

Elvárások:
  • Min. középfokú logisztikai/kereskedelmi végzettség
  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számlázási feladatokban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (Főként írásban, napi szintű kapcsolattartás az európai központtal)
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Jó kommunikációs készségek

Előny:
  • Felsőfokú logisztikai/kereskedelmi végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Logisztikai/kereskedelmi/értékesítést támogatói munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem - Kiemelkedő alapbér mellett magánnyugdíjpénztári hozzájárulás + cafeteria
  • 100%-os utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén BKV bérlet + kiegészítő jegyek térítése, saját gépjárművel történő munkába járás esetén a benzinköltségek térítése)
  • Angol nyelvi képzések
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Stabil munkáltatói háttér - Nagy múltú cég, multinacionális háttér, ugyanakkor családias légkör
  • Karácsonyi parti, céges rendezvények
  • Kávé és tea minden mennyiségben!

Munkavégzés helye:
  • Törökbálint (Tömegközlekedéssel könnyedén elérhetőek –  Kelenföldről, helyijárattal)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését frissített önéletrajza feltöltésével!