Állásajánlat: PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOPENZ-1205

Megbízónk 25 éves múlttal rendelkező, az ipari disztribúcióban nemzetközi szinten is vezető szerepet betöltő vállalat. A cég fő profilja karbantartási termékek ( Pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és  vezérléstechnikához  kapcsolódó termékek) és szolgáltatások nyújtása ipari felhasználók számára.
Családias hangulatú csapatukba keresünk új munkatársat

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS
pozícióba.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Szállítói számlák könyvelése (áruszámlák,fuvarszámlák)
  • Reklamációs számlák egyeztetése
  • Nyitott bevételezések nyomon követése
  • Szállítói számlák lefűzése, dobozolása
  • Szállítókkal való kapcsolattartás
  • Vevőkkel való kapcsolattartás, folyószámla egyeztetés
  • Vevőszámlák lefűzése, teljesítés igazolások ellenőrzése
  • Hitelesített számlamásolatok küldése
  • Vevői hitelkeret karbantartása
  • Évközi leltár
Elvárások:
  • Pénzügyi területen szerzett középfokú végzettség
  • Pályakezdő vagy 1-2 év pénzügyi területen (pl.számlák rögzítése, könyvelés)  szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel- pivot, Fkeres)
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete preferáltan SAP
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest IV. kerület (Tömegközlekedéssel is könnyedén megközelíthető)
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!