Állásajánlat: PU SPECIALISTA (Autóipar, Nógrád megye)

Hivatkozási szám: MSTPUSPE-1205

TIER1-es autóipari gyártó cég számára keresünk olyan szakembert, akinek fő feladata a PU technológia fejlesztése, folyamatok ellenőrzése és javítása.

PU SPECIALISTA

Az Önre váró feladatok:

  • Habosító gépek, berendezések üzemeltetésének és folyamatainak optimális kidolgozása

  • A berendezések beszállítóival való kapcsolattartás

  • A ragasztó berendezések használatával kapcsolatos betanítások elvégzése

  • Szerszámcserék optimalizálása, szerszámok optimalizálása

  • A gépekkel, receptúrákkal és szerszámokkal kapcsolatos költségkalkulációk elkészítése

  • Hibaanalízisek elkészítése a folyamatokat és a megvalósult gyártást tekintve

  • A gépek, berendezések optimális paraméter beállításainak kidolgozása

  • Karbantartási tervek elkészítésében való részvétel

  • A folyamathoz tartozó munkautasítások elkészítése és felügyelete

  • A technológia fejlesztésére irányuló piackutatásokban való részvétel

Ön a megfelelő szakember, ha rendelkezik:

  • Poliuretán anyagok feldolgozásában szerzett tapasztalattal (pl. ragasztás, habosítás, üveggel való kapcsolatban)
  • Gépészmérnök vagy vegyészmérnök végzettséggel

  • Angol VAGY német társalgási nyelvtudással (kapcsolattartáshoz elengedhetetlen!)

  • „B” kategóriás jogosítvánnyal

Mi vár az új munkatársra?

  • Fejlődési lehetőség

  • Emberközpontú munkahely, jól szabályozott folyamatokkal

  • Open office

  • Rugalmas munkarend

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés

Munkavégzés helye: Nógrád megye északi része

Amennyiben érdekes az Ön számára a lehetőség, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!