Állásajánlat: ÜZLETFEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTUZLET-1204

Ki a Megbízó, aki hirdet?
Ügyfelünk egy majdnem 30 éves múltra visszatekintő osztrák - magyar vegyes vállalat 300 alkalmazottal. Legfőbb ügyfeleik a világ multinacionális autógyártói, ezek magyarországi vezérképviseletei és kereskedőhálózata.

A cég dinamikusan fejlődik, személyzetük Budaörsön és Kecskeméten gyarapodik.

Csapatukba keresünk most új munkatársat, az alábbi pozíció betöltésére:

ÜZLETFEJLESZTŐ

Rendelkezik legalább 3 éves üzletfejlesztésben szerzett tapasztalattal?
Van felsőfokú egyetemi/főiskolai végzettsége?
Úgy érzi rendelkezik olyan vezetői szemlélettel, mellyel képes a meglévő szerződéseket koordinálni és új üzletek felé orientálódni?
Mindezeken felül tárgyalási szinten beszél angolul vagy németül?

Amennyiben a válasza IGEN,JELENTKEZZEN, mert minden bizonnyal ÖNT keressük!

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Meglévő nagy partnerrel szerződések kötése, minél jobb kondíciók elérése, hosszú távú kapcsolat ápolása
  • Meglévő szerződések mellé új üzletek tárgyalása
  • Ajánlatok készítése
  • Éves költségvetés elkészítésében való aktív részvétel
  • ~60 fő szakmai koordinációja a telepvezetővel együtt

Ön a tökéletes jelölt, HA rendelkezik:

  • Főiskolai/egyetemi végzettséggel
  • Legalább 3 éves üzletfejlesztésben szerzett tapasztalattal
  • Aktív középfokú angol és/vagy német nyelvtudással
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • Üzleti szemléletmóddal
  • Ezen felül határozott kommunikációs készséggel és sales orientált hozzáállással

Milyen juttatásokban részesül munkája megbecsüléseként?

  • Kiemelkedő alapbér + bónusz
  • Cégautó
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!