Állásajánlat: ADATBÁZIS FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTIADFE-1204

Ügyfelünk fiatal, lendületes, adatbányászattal foglalkozó cég, jelenleg munkatársat keres

ADATBÁZIS FEJLESZTŐ

pozícióba.

FELADATOK:
  • Analitikához, Big Data analitikához, adatbányászathoz kapcsolódó szakértői rendszerek adatbázis oldali fejlesztésének szakmai irányítása;
  • Üzemben levő szakértői rendszerek üzemeltetésének koordinálása;
  • Data Science elemzési projektek támogatása;
  • Adatbázisok, adatpiacok, adattárházak tervezése, megvalósítása, továbbfejlesztése, támogatása

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • 1-2 éves Oracle 10g/11g munkatapasztalat, Oracle PL/SQL programozási gyakorlat;
  • Magas minőségű munkavégzés, precizitás, jó problémamegoldó készség;
  • Középfokú angol nyelvtudás

PÁLYÁZATOK ELBÍRÁLÁSÁNÁL ELŐNYT JELENT:
  • Oracle DBA ismeretek;
  • Több éves fejlesztői gyakorlat, team vezetési tapasztalatok;
  • Adatpiacok, adattárházak tervezésének, fejlesztésének ismerete, gyakorlata;
  • Statisztikai, területen szerzett gyakorlat, Data science nyelvek és szoftverek (Python, R, SAS, IBM SPSS) ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapat, színvonalas munkakörnyezet
  • Magyarországi (Budapest) és külföldi projektek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest

Jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!