Állásajánlat: RAKTÁROS MUNKATÁRS (EGY MŰSZAKOS MUNKAREND)

Hivatkozási szám: MSTORAKT-1123

Megbízónk 1991 óta Magyarország meghatározó minőségi ipari szerszám és szerszámgép forgalmazója. Partnereik számára kéziszerszámokat, kisgépeket, forgácsoló- és csiszolószerszámokat, munkavédelmi eszközöket értékesítenek, valamint  magas szintű termékmenedzseri és szerviz háttér-szolgáltatásokat nyújtanak.

Számukra keresünk új kollégát
egy műszakos munkarendbe

RAKTÁROS
pozícióba.

Családbarát cégként fontosnak tartják a munkavállalói elégedettséget fenntartani, és tesznek is annak érdekében, hogy hosszútávon számíthassanak a munkatársak kitartó munkájára.

Amivel a kollégákat biztatják:
  • Kiemelkedő bérezés mellett cafateria csomag
  • Egy műszakos munkarend, szabad hétvégék
  • Munkatárs ajánlási program
  • Hónap dolgozója díj, "Büszkeségeink" díj havonta, évfordulók
  • Céges rendezvények, csapatépítők, családi napok
  • Vidékről bejárás esetén benzinköltség támogatás, vagy céges járat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Feladatok:
  • Áruátvétel, árukiadás
  • Árukiszedés és áru fizikai áttárolása
  • Árucsomagolás
  • Évközi és év végi leltár feladatok
  • Raktári rend fenntartása
  • Targoncavezetési feladatok

Elvárások:
  • Minimum 1 év raktározási tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Energikus, precíz személyiség

Előny:
  • Érvényes targoncavezetői engedély

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XV. kerület

Amennyiben szimpatikus a lehetőség és érdekelnek a részletek, úgy várjuk jelentkezésedet frissített önéletrajzod feltöltésével honlapunkon keresztül!