Állásajánlat: ADATVÉDELMI TISZTVISELŐ

Hivatkozási szám: MSTADATV-1123

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legnagyobb munkáltatójánál?

Rendelkezik pár éves, releváns, adatvédelmi területen szerzett szakmai tapasztalattal?

Naprakész a szaktudása az adatvédelmi törvények vonatkozásában?

Munkavégzése során kimondottan fegyelmezett, pontos és precíz?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen ez a pozíció csak Önre vár!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatója. A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjukhoz keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

ADATVÉDELMI TISZTVISELŐ

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Személyes adatok kezelésére vonatkozó jogszabályi tájékoztatás nyújtása
  • Jogszabályok és belső adatvédelmi, adatbiztonsági szabályzatok érvényesülésének ellenőrzése
  • Részvétel az adatvédelmi hatásvizsgálatok lefolytatásában (szakmai tanácsadó jelleggel)
  • Adatvédelmi Hatósággal történő együttműködés
  • A belső adatvédelmi, adatbiztonsági szabályzatok megalkotásában történő közreműködés
  • Adatvédelmi nyilvántartások vezetése (adatkezelés, adatigénylés, adattovábbítás, incidens)
  • Az adatvédelemmel kapcsolatos bejelentések kivizsgálása
  • Rendszeres ellenőrzési tevékenység folytatása a vállalat adatvédelmi és adatbiztonsági állapotára vonatkozóan

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?

  • Befejezett egyetemi végzettség
  • Vonatkozó adatvédelmi jogszabályok naprakész ismerete
  • Adatvédelem területén szerzett releváns alkalmazói tapasztalat
  • Felhasználói szintű, számítógépes ismeretek
  • Fegyelmezettség, pontosság, precizitás, megbízhatóság, ügyfél központúság, kiemelkedő kommunikációs készség

Előnyt jelent, amennyiben...

Rendelkezik adatvédelmi területen szerzett, szakirányú végzettséggel

Juttatási csomag:

  • Alapbér + Cafeteria
  • Szép Kártya
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, jelentkezzen rá szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest