Állásajánlat: SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOSZAL-1121

Megbízónk

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI VEZETŐ
pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:
  • A légi, tengeri, közúti szállítmányozási csapat munkájának irányítása
  • Az operáció folyamatainak felügyelete, koordinálása, zavartalan működésének biztosítása
  • Az operáció üzleti folyamatainak irányítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, üzletfejlesztés
  • Piaci trendek nyomonkövetése, információk elemzése
  • Üzletfejlesztési döntések támogatása, profitelemzés
  • Árajánlatok, tenderek, szerződések kidolgozásában való részvétel
  • Szakmai szervezetekkel, hatóságokkal való szoros együttmüködés kialakítása
  • Tárgyalásokon, rendezvényeken a vállalat képviselete
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 5 éves gyakorlat nemzetközi szállítmányozási területen
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Szállítmányozási, fuvarozási piac ismerete
  • Stratégiai gondolkodásmód, kreativitás
  • Proaktivitás, magabiztosság
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, Power Point, Internet)
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés, éves bónusz
  • Céges autó
  • Cafeteria rendszer
  • Folyamatosan fejlődő multinacionális üzleti környezet, stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Sokrétű, szakmai kihívásokkal teli pozíció
Munkavégzés helye: Vecsés

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el  magyar és angol nyelvű pályázati anyagát!