Állásajánlat: ÁRUFUVAROZÓ / Győr-Moson-Sopron megye

Állásajánlat: ÁRUFUVAROZÓ
Hivatkozási szám: MSTARUFU-1120

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 27 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most ÁRUFUVAROZÓ munkatársat győri telephelyükre, kizárólag hétköznapi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Belföldi fuvarozási feladatok ellátása Győr-Moson-Sopron megyében,
  • Termék kiszállítás meghatározott útvonalon,
  • Pontos, gyors és sérülésmentes fuvarozás,
  • Kézi és targoncás árumozgatás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány, 3,5 tonnás gépjárműre,
  • Igazolható, minimum 1 éves gépjárművezetői gyakorlat 3,5 tonnás gépjárműre,
  • Targoncavezetői engedély,
  • Rakodási tapasztalat,
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság.

Előnyök:

  • C kategóriás jogosítvány,
  • GKI kártya (Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány) megléte,
  • Villamossági termékek ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés, mely az alapbéren felül a következőkből áll:
  • Cafeteria,
  • Havi jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Egyéb információk:

  • Főállású bejelentett munkaviszony,
  • A munkanapok hétfőtől péntekig tartanak, hétvégi munkavégzés nincsen,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Pontos kifizetés és és elszámolás,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépkocsivezető/Teherszállító/Futár
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Pozíciószint:

  • Beosztott