Állásajánlat: MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (Tervezés területére)

Hivatkozási szám: MSTOCSOP-1120

Partnerünk egy magyar tulajdonban levő egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat. Főleg francia és német területre gyártanak saját tervezésű emelő-és anyagmozgató gépeket, gyártósorokat. Egyedi gyártású gépeiket főleg a repülőgépipar, űrtechnológiával foglalkozó cégek használják, de az energetika, építőipar, vegyipar, logisztika területeire is forgalmazzák a berendezéseiket.

Tervező csapatuk vezetésére keresünk új munkatársat
MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (Tervezés területére)
pozícióba.

Feladatok:
  • 10 fős tervező csapat irányítása
  • Megrendelőkkel való egyeztetés, kapcsolattartás
  • Tervezői kapacitások tervezése
  • Feladatok elosztása, projektcsapatok koordinálása
  • Tervezői rendszerek, adattárolás felügyelete
  • Tervezői részleggel kapcsolatos fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Tervezők folyamatos képzése (külső-belső képzések szervezése)
  • Új kollégák integrálása
  • Tervezőrészlegek összehangolása (gépész, statikus, elektromos)
  • A legfontosabb, hogy egy motiváló erőt képezzen a tervezésen. Olyan személy, aki mindig ösztönöz és előremozdítja a folyamatokat
Elvárások:
  • Gépészmérnök/építőmérnök/villamosmérnök végzettség
  • Villamos, gépész vagy statikus tervezésben szerzett legalább 5 éves tapasztalat ebből legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Angol VAGY német, írásban és szóban is aktív nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatjátékos attitűd
Előnyök:
  • Creo, AutoCAD, Axis szoftverek ismerete
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő, kiemelkedő bérezés
  • Stabil, hosszútávú lehetőség
  • Izgalmas, szakmai fejlődést és kihívást jelentő projektek
  • Jó hangulatú, fiatalos, családias csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest 11. kerület
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen frissített önéletrajzzal!