Állásajánlat: MUNKAÜGYI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTMUNKA-1113

Van tapasztalata munkaügyi területen? Rendelkezik vezetői tapasztalattal? Nem okoz gondot eligazodni a munkajog és a bérszámfejtés világában?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszolt, JELENTKEZZEN, MERT ÖNT KERESSÜK!

Partnerünk egy kb. 500 főt foglalkoztató, magas színvonalú, pezsgő, izgalmas és színes vállalat a belváros szívében.
Bővülő csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MUNKAÜGYI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:
  • Munkaügyi csoport koordinálása
  • Kapcsolattartás a vezetőséggel és a HR részleggel
  • Statisztikák és riportok készítése
  • Kollégák munkaügyi feladatainak támogatása

Elvárások:
  • Középfokú munkaügyi végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat munkaügyi területen
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat (2-3 fő irányítása)
  • Átfogó ismeretek az alábbi területeken: Munkajog, bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • MS Office program magabiztos használata (főként Excel)

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Felsőfokú munkaügyi végzettség
  • MAXOFT program ismerete

Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag (Alapbér + cafeteria + bónusz)

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben szeretne egy változatos csapat tagja lenni és a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!