Állásajánlat: TOBORZÓ/RECRUITER - a Beck&Partners csapatába

Hivatkozási szám: MSTHRJUN-1112

A Beck and Partners saját fejvadász csapatába toborzási tapasztalattal rendelkező
Toborzó/Recruiter kollégát keres!
Munkatársat, egy igazi csapattagot!

Szerintünk izgalmas, hogy:

  • Azért dolgozunk, hogy segítsünk az álláskeresőknek és a partnercégeinknek egymásra találni.
  • A munkaerő-piac szinte minden szektorából vannak partnereink, megbízásaink.
  • Főleg szakembereket, specialistákat, közép és felső vezetőket keresünk, de megtaláljuk a lila unikornist is!

Ebben a pozícióban nagyon hamar (a megismerkedős/betanulós idő után) önállóan kell a toborzás-kiválasztási megbízásokat teljesítened. Mit jelent ez pontosan:

  • Pontosan megérted, hogy milyen pozícióba, feladatok végzésére keresi a partnerünk az új kollégát.
  • Beleásod magad abba a területbe, megismered a szakma és a pozíció részleteit, a használt eszközöket, technológiákat, a konkurenciát.
  • Az összegyűjtött információk alapján olyan profi álláshirdetést írsz, amire még a passzívan keresgélő szakemberek szeme is felcsillan.
  • Ezeket a hirdetéseket a megfelelő weboldalakra, online fórumokra, szakmai közösségi oldalakra teszed ki.
  • Kapcsolati hálót építesz, ajánlásokat gyűjtesz.
  • Rengeteg - de tényleg rengeteg - önéletrajzot, online profilt, stb, nézel át, tehát kutatsz a pozícióra megfelelő jelöltek után.
  • A kiválasztott jelöltekkel e-mailben, telefonon felveszed a kapcsolatot, tájékoztatod őket a lehetőségről, illetve egyezteted az ő elvárásaikat a partnercég/pozíció kínálta lehetőségekkel.
  • Telefonos és személyes interjúk keretein belül meggyőződsz arról, hogy a jelölt tényleg megfelel a partnercég elvárásainak.
  • Interjú összefoglalókat készítesz, küldesz a partnereinknek.
  • Segítesz megszervezni a partnernek, hogy találkozzon az elvárásoknak megfelelő jelöltekkel.
  • Nyomon követed a közvetített jelöltjeidet, hogy biztosan sikerüljön beilleszkedniük.

Mivel van már tapasztalatod ezen a területen, nem hiszem, hogy megleptelek volna a feladatokkal. Úgy gondoljuk, hogy a pozíció sikeres betöltéséhez a következőkre van szükséged:

  • Legalább 6 hónap, de nem több mint 2 év toborzásban szerzett tapasztalatra. (Ez lehet fejvadász cégnél vagy diákszövetkezetben, esetleg vállalati HR osztályon. A lényeg, hogy a fő tevékenységed a toborzás legyen.)
  • Felsőfokú (főiskola/egyetem) végzettségre.
  • Nagyfokú érdeklődésre a különböző munkaterületek, és maga a toborzás-kiválasztás szakma iránt.
  • Erős társalgási szintű angolra, amire szakszókincset lehet építeni.

Néhány emberi tulajdonság, amivel a sikeres munkavégzés érdekében rendelkezned kell:

  • Tudd beosztani a napodat, a feladataidat logikus sorrendben végezd el.
  • Legyél kedves és határozott; kommunikációddal tudd irányítani a beszélgetések menetét.
  • Önállóan és szorgalmasan végezd a feladataidat, legyen az önéletrajz-kutatás, interjú vagy új ismeretek összegyűjtése.
  • Légy megbízható. A feladatokat határidőre, megfelelő minőségben végezd el.
  • Precízen vezesd az adminisztrációdat.

Ha még mindig olvasol, bizonyára kíváncsi vagy a sikeres munkavégzés jutalmára. Lássuk a "megfizethető" dolgokat:

  • Alapfizetés (az eddigi tapasztalataid és eredményeid alapján). Ez a cégben elért eredményeiddel növekszik.
  • Havi bónusz (az általad sikeresen teljesített megbízások alapján).
  • Készpénzben fizetett cafetéria.
  • SZÉP kártya.
  • Céges okostelefon.
  • Céges laptop.

Nézzük végig azt is, ami szerintünk "megfizethetetlen":

  • Valóban gyönyörű munkakörnyezet.
  • Stabil cég, törődő vezetők, segítőkész kollégák.
  • Továbbképzési rendszer, folyamatos szakmai mentorálás.
  • Rendszeres szakmai tréningek.
  • Rendszeres visszajelzés a munkádról.
  • Az eredmények nyilvános elismerése.
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése.
  • Személyes és csoportos jutalmak, díjak.
  • Kidolgozott karrierút, szakmai előrelépési lehetőségek.

A végére hagytam a lényeget: elégedett partnerek, boldog álláskeresők, akik neked köszönik meg a segítséged!

Tetszik, amit eddig olvastál? Egymást keressük? Mutasd meg!

Jelentkezésedhez csatold az önéletrajzod és a kísérő leveled. Hogy milyet? Olyat, amilyet te is szeretnél kapni egy jelölttől, aki hozzád jelentkezik egy pozícióra.

Várjuk pályázatodat!