Állásajánlat: HR Asszisztens - toborzás-kiválasztási területre

Hivatkozási szám: MSTHRAVS-1107

Csillog a szemed, ha toborzásról van szó?
Tapasztalt mentor segítségével válnál profi fejvadásszá?
Szeretnél segíteni az álláskeresőknek elhelyezkedni, szakmailag előre lépni?
Örülnél, ha munkádat megbecsülnék, eredményeidet megfelelően elismernék?
IGEN a válaszod a fenti kérdésekre? Lehet, hogy egymást keressük!

Saját fejvadász csapatunkba, tapasztalt kolléga támogatására keresünk HR asszisztenst!

Ebben a munkakörben rengeteg embernek fogsz segíteni:

  • Az álláskeresők izgalmas szakmai kihívásokat, előrelépési lehetőségeket ismernek meg általad.
  • A partnercégeink új szakemberekkel bővülnek,  növekednek a munkád eredményeképpen.
  • A Beck & Partners neked köszönhetően elismertebb céggé válik.
  • Te pedig egyre többet tanulsz, szélesebb látott körű leszel, és valódi karriert építesz.

Feladatod egy tapasztalt kolléga munkájának szakmai támogatása lesz; toborzási projektekben önálló részfeladatokat fogsz végezni! Részletesen:

  • Megismered a partnereinket, a nyitott álláslehetőségeiket és elvárásaikat.
  • Hirdetéseket írsz, raksz ki online felületekre.
  • Önéletrajz-adatbázisokban, szakmai fórumokon és a közösségi média segítségével megfelelő szakembereket keresel.
  • Önéletrajzok és online profilok alapján felveszed a kapcsolatot velük, tájékoztatod őket az álláslehetőségekről.
  • Interjút egyeztetsz, szervezel a tapasztalt kollégának.
  • Pontos adminisztrációt vezetsz.

A pontos és kitartó munkád meghozza a gyümölcsét, és senki nem ment meg az előre lépéstől, a saját projektektől és az elismeréstől!

A közös munka elkezdéséhez elengedhetetlen, hogy rendelkezz az alábbiakkal:

  • Főiskolai / egyetemi HR-es, közgazdász, jogász vagy műszaki menedzser végzettség.
  • Valóban erős társalgási szintű angol, amire gyorsan építhető szakmai szókincs.
  • Diákmunka tapasztalat ügyfelek, vásárlók kezelésével kapcsolatos munkakörben.

Van néhány emberi tulajdonság, ami ebben a munkakörben nélkülözhetetlen:

  • Legyél a munkahelyeden fejben is ott, ne csak testileg.
  • Legyél hajlandó tanulni: figyelj, jegyzetelj, kérdezz, és magadtól is járj utána a dolgoknak.
  • Legyél igényes a munkádra, ne kelljen javítgatni az általad elkészített feladatokat.
  • Lehessen rád számítani, hogy a megbeszélt határidőre kész leszel.
  • Kommunikálj ügyesen! A munkánk ebből a szempontból hasonlít az értékesítésre.
  • Akarj jobbá válni, és tegyél is ezért!

Sokat várunk tőled? Igen! Cserébe sok mindennel köszönjük meg a munkádat!

  • Kezdő pozícióhoz képest kiemelkedő kezdő fizetés (mely tapasztalatodtól függően szinte rögtön emelkedhet).
  • Havi bónusz.
  • Készpénzben fizetett cafetéria.
  • SZÉP kártya.
  • Céges okostelefon.
  • Céges laptop.
  • Valóban gyönyörű munkakörnyezet.
  • Stabil cég, valóban törődő vezetők.
  • Profi betanulási rendszer.
  • Folyamatos szakmai mentorálás.
  • Rendszeres szakmai tréningek, továbbképzések.
  • Rendszeres visszajelzés a munkádról.
  • Az eredmények nyilvános elismerése.
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése.

Hosszú a lista, ugye? Most képzeld el, hogy a munkád eredményeként boldog álláskeresők és hálás partnerek mondják neked: Köszönöm, hogy segítettél!

Tetszik, amit eddig olvastál? Ilyen csapatot keresel? Mutasd meg, hogy mi is téged keresünk!

  • Jelentkezésedhez csatolj olyan önéletrajzot, amiből látszik, hogy rendelkezel az elvárásunknak megfelelő végzettséggel, tudással és tulajdonságokkal.
  • A kísérő levélben írd le, hogy miért lenne jó neked nálunk karriert építeni, és te hogyan tudnál a Beck & Partnersnek segíteni.

Várjuk a pályázatodat!