Állásajánlat: DIVÍZIÓVEZETŐ (LABORATÓRIUMI FOGYÓESZKÖZÖK)

Hivatkozási szám: MSTODIVV-1012

Partnerünk egy szakterületén piacvezető vállalat, mely kiváló minőségű kémiai analitikai, patológiai, valamint vákuumtechnológia területeken alkalmazott készülékeket, termékeket forgalmaz, és biztosítja ezek magas színvonalú támogatását a vevőszolgálat, a szerviz és az oktatás területén. Ügyfeleik részben az állami szektorból, részben a versenyszférából kerülnek ki, együttműködnek vegyipari cégekkel, gyógyszergyártó vállalatokkal egyaránt. Sikereik eredményeképp kollégát keresünk számukra a következő munkakörbe:

DIVÍZIÓVEZETŐ (LABORATÓRIUMI FOGYÓESZKÖZÖK)

Feladatok:
  • A 3 fős csapat operatív irányítása (motiválási rendszer felépítése, értékelés, egyéni tervek kialakítása)
  • Aktív piaci értékesítés kiemelt partnerek számára országos szinten, valamint az értékesítő kollégák munkájának támogatása
  • A divízió árbevételi tervének teljesítése
  • A divízió árbevételének növelése, a piac folyamatos monitoringja
  • Riportálás, pontos adminisztráció
  • Együttműködés a cég menedzsmentjével, társosztályokkal
  • Új piaci területek kiaknázása és bevezetése, üzletfejlesztés
Elvárások:
  • Gyorsan fogyó eszközök értékesítési divíziójának felépítésében, vezetésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat (labor terület, FMCG, műszaki fogyóeszközök területe)
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség - preferáltan természettudományi vagy mérnöki területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (riportok és a felsővezetőkkel való kommunikáció során kell használni napi szinten)
  • Magas szintű Excel ismeret, pl. Pivot táblák napi szintű használata
  • Management szemlélet
  • Határozott vezetői attitűd
Előny:
  • Analitikai, laborokban használatos termékkör értékesítésében, vagy üzletág vezetésében szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy piacvezető vállalatnál
  • A legmagasabb színvonalra és szakértelemre törekvő cégkultúra és csapat
  • Kiemelkedő jutalék lehetőség, mely félévente kerül kifizetésre
  • Céges autó biztosítása - korlátlan magánhasználattal
  • Céges programok, rendezvények
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, jelentkezzen frissített önéletrajza csatolásával!