Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ (Szerelésvezető) / Budapest

Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ (Szerelésvezető)
Hivatkozási szám: MSTSZERE-0809

PROJEKTMÉRNÖKÖK FIGYELEM!

Ha szeretne már önálló PROJEKTVEZETŐKÉNT egy piacvezető multinacionális vállalatnál dolgozni, embereket irányítani és NAGY ÉRTÉKŰ PROJEKTEKKEL foglalkozni, akkor ebben a pozícióban biztosított a szakmai fejlődése!
Hosszú távú, stabil munkahelyet keres, ahol megbecsülik a munkáját?
Ha ez igaz Önre, jelentkezzen a pozícióra!

Ügyfelünk több, mint 90 éves ipari szférában eltöltött ideje alatt sok különböző ágazatba kapcsolódott be, mint a textilipar, orvosi technológia és a hidraulikus csőrendszerek tervezése. Mégis a cég fő profilja mindig az emelőgépes üzletág maradt. A cég tulajdonjoga több generáción keresztül egy család kezében maradt, amely segített abban, hogy a folyamatos fejlesztés erős és támogató hátteret kapjon. A magyarországi leányvállalat a nehéz gazdasági viszonyok között is folyamatosan termelékeny, a legjobb minőségű terméket értékesítve és szervizelve a piacon.

A vállalat műszaki támogató és installációs csapata számára keresünk most egy új munkatársat az alábbi csoportvezetői pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ (Szerelésvezető)

Szerelésvezető szerepe, a projektek irányítása és ellenőrzése az értékesítéstől a telepítés átadásának befejezéséig az ügyfél és a karbantartás felé. A supervisor vezeti és irányítja a szerelőket, biztosítva a vállalati műszaki megoldások biztonságos, magas színvonalú, teljes körű, pontos és költségvetésen belül történő kivitelezését. Ő az elsődleges kapcsolattartó ügyfelek és egyéb érdekeltek felé a megbízás teljesítése során. Ezen kívül igény esetén elvárható, hogy a szerelésvezető támogassa az értékesítési csapatot a tenderek előtti és alatti tevékenységek kapcsán.

Feladatok:

  • Az értékesítők támogatása az ügyfelek műszaki elvárásainak elemzésével és annak megfelelő megoldások kidolgozása,
  • Elkészíti a telepítési tervet és megtervezi az erőforrásokat,
  • Felel az anyagok és eszközök alvállalkozóktól és a beszállítóktól történő megrendeléséért, helyszínre szállításáért, tárolásáért,
  • Felel a munkaterület előkészítéséért és a készenlét folyamatos nyomonkövetéséért,
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot a partnercégekkel és alvállalkozókkal,
  • A szerelési munkákkal kapcsolatban a szerelők és az alvállalkozók ellenőrzése, a munka átvétele,
  • A felvonók elektronikus szabályzó egységeinek (vezérlések, hajtásszabályozások, érkezésjelzők, hívótablók, egyéb kijelzések, stb.) beállítása, rendeltetésszerű funkcióinak, működésének biztosítása,
  • Ellenőrzi az erősáramú elektromos bekötéseket,
  • Felel az üzembe helyezési eljárások előkészítéséért és lebonyolításáért,
  • Felel a berendezések végső teszteléséért és a berendezés karbantartás felé történő átadásáért,
  • Felel a projekt adminisztratív feladatainak ellátásáért, beleértve a napi humán erőforrás menedzsment, a projektjelentések (menetrend, szerelési idők, szerelői jelenléti ívek, költségvetési és kockázatok) feladatait is felettesei felé,
  • Felel a projekt dokumentáció karbantartásáért.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség,
  • 3 – 5 éves projektmérnökként szerzett tapasztalat műszaki területen projektek vezetésében,
  • Vezetői ambíciók,
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • MS – Office ismeretek (Excel, Word).

Előnyök:

  • Építőiparban szerzett projektmérnöki tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette a érdeklődését angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás