Állásajánlat: GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS / Budapest

Állásajánlat: GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS
Hivatkozási szám: MSTGYART-0718

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú hidraulikacső gyártás területén érdekelt vállalat.
Hazai és európai autóalkatrész nagykereskedők, valamint multinacionális gyártó cégek számára gyártják magas minőségű termékeiket.

Marás, forgácsolás, hidegalakítás, csőhajlítás- és megmunkálás technológiáit használják nap, mint nap.

Az ötven év alatt, mára két stabil telephellyel rendelkeznek.
Jelenleg a budapesti központjukban keresünk, az alábbi pozícióba új munkatársat:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Feladatok:

  • Gyártástechnológia kialakítása, bevezetése,
  • Gyártási folyamtok optimalizálása, támogatása,
  • Csőhajlító, csőperemező szerszámok tervezése,
  • Elsőmintázási feladatok,
  • Sorozatgyártások elindítása,
  • Árajánlat adási folyamatokban műszaki támogatása,
  • CNC forgácsolás, gyártáselőkészítés.

Elvárások:

  • Középfokú mechanikai végzettség,
  • Legalább 3 – 5 év tapasztalat gyártáselőkészítésben/ terméktervezésben/ szerszámtervezésben, gyártástechnológusként,
  • MS office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér+cafetéria,
  • Fix, egy műszakos munkarend 7:30-16:30 között,
  • Családias, támogató csapat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás

Pozíciószint:

  • Beosztott