Állásajánlat: ÜGYFÉLREFERENS (BANKI SZEKTOR) / Budapest

Állásajánlat: ÜGYFÉLREFERENS (BANKI SZEKTOR)
Hivatkozási szám: MSTUGYFE-0524

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLREFERENS (TAKARÉKSZÖVETKEZETI SZEKTOR)

Feladatok:

  • Bankinformatikai területen a kijelölt hitelintézetek alkalmazás oldali feladatainak támogatása,
  • Ügyfelek hibabejelentésének fogadása, kezelése (help desk feladatok),
  • Kapcsolódó nyilvántartások kezelése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Legalább 1 – 2 év BANKI ÜGYFÉLSZOLGÁLATON szerzett tapasztalat,
  • Az alábbi hitelintézeti tevékenységek ismerete:
  • · betétkezelés (betéttípusok, banki papírok jellegzetessége)
  • · banki hitelkezelés folyamata (hitelbírálat, döntés előkészítés, utógondozás folyamata)
  • · pénzforgalmi szolgáltatások,
  • · fizetési rendszer működése (fizetési formák, GIRO rendszer)
  • · tipikus bankügyletek
  • MS Office ismertek.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Versenyképes bérezés,
  • Fiatalos csapat várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vállalati/Lakossági ügyfélszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok