Állásajánlat: ORACLE ALKALMAZÁSGAZDA / ADATTÁRHÁZ ÜZEMELTETŐ / Budapest

Állásajánlat: ORACLE ALKALMAZÁSGAZDA / ADATTÁRHÁZ ÜZEMELTETŐ
Hivatkozási szám: MSTADATT-0510

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

ORACLE ALKALMAZÁSGAZDA / ADATTÁRHÁZ ÜZEMELTETŐ

Feladatok:

  • Banki és / vagy pénzforgalmi rendszerek alkalmazásgazdai feladatok ellátása,
  • A rendszerek napi működésének monitorozása, felügyelete,
  • Kapcsolattartás az infrastruktúra, alkalmazás és fejlesztési területekkel,
  • Az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése,
  • Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatok automatizálásában,
  • Részvétel a hiba- és katasztrófa elhárítási folyamatokban.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai (előny az egyetemi vagy főiskolai végzettség),
  • 2 – 3 év tapasztalat Oracle adatbázis üzemeltetésében,
  • PL/SQL developer eszköz ismeret,
  • Linux vagy Unix szerver ismeretek,
  • Office alkalmazások ismerete,
  • Szakmai angol szövegértés.

Előnyök:

  • Banki rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Adattárház üzemeltetési tapasztalat,
  • Apache, WEB ismeretek, fejlesztői tapasztalat,
  • Tesztelési eszközök ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Versenyképes bérezés,
  • Fiatalos csapat várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Adatbázis szakértő / Specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika