ÉRTÉKESÍTŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Kinnarps, az Év szakmai irodája 2023 díj nyertese,
Európa vezető irodai megoldásokat szállító vállalata, körülbelül
40 országban, 250 értékesítési ponton végez értékesítési tevékenységet.

Prémium irodabútorokat értékesítő vidám és pörgős budapesti csapatukba
keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Főbb feladataid a következők lesznek:
  • Ügyfélkör bővítése személyes kapcsolataid alapján
  • Bútorozási projektek átfogó menedzselése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és beszállítókkal szóban és írásban (angol, és magyar nyelven)
  • Új együttműködési lehetőségek felkutatása (akár külföldön is)
  • Tárgyalások, prezentációk lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése, megrendelések kezelése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció: riportok, szerződések, CRM
Téged keresnek, ha:
  • Jó kapcsolati tőkével rendelkezel az irodapiacon
  • 5 éves tapasztalattal rendelkezel a B2B értékesítési területen
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Megbízható az angol nyelvtudásod
  • Microsoft Office-t magabiztosan használod
  • Rendelkezel folyamatosan frissülő piaci ismeretekkel
  • Nem jelent kihívást egy egyéni értékesítési stratégia kidolgozása
  • Önállóan és csapatban is jól megállod a helyed
  • Kezdeményező vagy, motivált és bírod a terhelést
  • Jó problémamegoldó képességgel bírsz
Amit kínálnak:
  • Versenyképes hivatalos havi fix jövedelem
  • Teljesítmény alapú jutalék + bónusz
  • Próbaidő leteltével céges autó és heti 1 nap homeoffice
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Modern, exkluzív, aktivitás alapú iroda (szakmai irodai díj nyertes)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendszeres céges rendezvények és jó hangulatú közös partik
Munkavégzés helye:
  • 1138 Budapest, Esztergomi út 31-39.
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz friss szakmai önéletrajzzal és fizetési igényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Budapest

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 5 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Eredményesen irányítasz beosztottakat és szeretsz az építkezések karmestere lenni? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: ÉPÍTÉSVEZETŐ (KELET MAGYARORSZÁG)

A hirdetés lejár 4 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Baranya megye

Otthonosan mozogsz a projektvezetésben és a magasépítés a Te világod? Szívesen vennél részt nagy volumenű beruházásokban és lennél részese a dinamikus ipari fejlődésnek? Ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. A legnagyobb üzletágat az építőipari projektek képezik, ezen belül leginkább ipari létesítményekkel foglalkoznak. Legalább 500 millió Forint értékű projektekben vesznek részt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva