TERÜLETI KÉPVISELŐ

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád - Csanád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

ASALITE - együtt egy fényesebb jövőért!

Szeretnél egy fiatalos és professzionális csapat része lenni?

Nyitott vagy az újdonságokra?

Szeretsz és tudsz is új partnereket megszólítani?

Akkor ez a pozíció neked szól!

Partnerünk, az Asalite Lighting egy magyar tulajdonú, saját márkát forgalmazó,
fényforrások nagykereskedelmével foglalkozó cég.

Hunter attitűddel rendelkező, új munkatársukat keressük az alábbi pozícióba:

Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Értékesítési tapasztalat bármilyen területről,
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, kommunikálj bátran
  • Pontosság, precizitás és jó problémamegoldó képesség,
  • Tárgyalástechnikai jártasság,
  • Számítástechnikai programok felhasználói szintű ismerete,
  • Erős hunter attitűd, új kapcsolatok építéséhez,
  • B kategóriás jogosítvány, napi szintű használathoz.
Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
Feladatok:
  • Kapcsolatépítés, új partnerek gyűjtése,
  • Piacbővítés fontosságának folyamatos szemelőtt tartása,
  • Volumen és disztribúció növelése,
  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése,
  • A beérkező rendelések feldolgozása,
  • Ügyfél orientált hozzáállás, folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Adminisztratív feladatok ellátása.
Amit Partnerünk kínál:
  • Teljesítményarányos, pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközök biztosítása (szolgálati gépjármű, laptop, mobiltelefon, tablet),
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningekkel támogatva,
  • Fiatalos, agilis, támogató csapat.
Munkavégzés helye:
  • Bács Kiskun, Jász Nagykun, Csongrád, Békés megyék
Munkaidő:
  • Heti 40 óra rugalmasan
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Országos

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed. A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Fejér megye

Szívesen dolgozna olyan cégnél, ahol kiemelt szerepet kap a környezetbarát gyártástechnológia és „zöld” alapanyagok használata? Szeretné a nyomdaipar csomagoló üzletágát erősíteni? Ha Ön elhivatott értékesítő, akinek jó kapcsolatai vannak a nyomdaiparban, akkor NE habozzon és PÁLYÁZZA meg még MA ezt a lehetőséget! Partnerünk egy magyar vállalat, melynek fő profilja a marketing-és csomagolóanyagok ofszet- és tekercses gyártása, emellett foglalkoznak lézeres gravírozással és bélyegzőkészítéssel is. Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő, 135 éves múltra visszatekintő orvosi és biztonságtechnológiai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosító cég. Céljuk a kórházak, a tűzoltóságok, a mentőszolgálatok, a kormányzati szervek, valamint a bányászat és az ipari munkavállalók támogatása. Világszerte több, mint 190 országban vannak jelen. A Safety Üzletág Értékesítési csapatába keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva