MŰANYAG FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk a Kerox Kft. ipari és fogászati kerámiatermékek gyártásában és
értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyük dentál üzemi csapatába
keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok:
  • Projektekben való aktív részvétel, döntés előkészítése
  • Új termékek bevezetése, szerszámpróbák elvégzése, nyomon követése, adminisztráció elvégzése, karbantartása
  • Gyártással kapcsolatos utasítások létrehozása, karbantartása
  • Beszerzéseshez szükséges műszaki specifikációk meghatározása, a beszerzési folyamat előkészítése, szükséges ajánlatok bekérése
  • Gyártócella kialakításának megtervezése, beszerzési folyamat előkészítése, támogatása
  • Folyamatfejlesztésben és hatékonyságnövelésben való aktív részvétel
  • Minőségi problémák gyökérokelemzésében való aktív részvétel, társterületekkel együttműködve javaslattétel a megoldásra, hiba csökkentésére
  • Termeléshez szükséges adatok rögzítése és karbantartása vállalatirányítási rendszerben
Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség műanyagipari szakirány
  • Legalább 3-5 év tapasztalat műanyag fröccsöntés területen
  • Műanyag fröccsöntési technológiák, műszaki műanyagok, műanyag fröccsszerszámok alapos ismerete
  • Engel fröccsöntő gépek ismerete előny
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Amiért megéri Partnerünket választani:
  • Egy stabil termelő nagyvállalat biztos háttere
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Cafeteria juttatás
  • Egészségbiztosítás
Munkavégzés pontos helye és ideje:
  • 2038, Sóskút Kerox utca 1. Sóskúti Ipari Park
  • (Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)
  • Munkarend a rendelésállomány függvényében egy vagy két műszakos
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes,
szakmai magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk német autóipar vállalat, mérnök csapatuk új tagját keressük, aki gyártási oldalról koordinálja a termékek iparosítási tevékenységeit az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Bács-Kiskun megye

A gyártóközeg a Te világod és szeretnél részt venni olyan projektekben, amelyekben valami újat alkothatsz a vevők számára? Ez most a Te lehetőséged! Partnerünk egy francia multinacionális nagyvállalat, amely az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. A cég világelső az áramgazdálkodási termékek, az automatizálás és a kapcsolódó megoldások gyártásában. Legújabb ipar 4.0-s okosgyáruk felfuttatásához és céljaik mielőbbi megvalósításához keressük új munkatársaikat. Légy te is részese a dinamikus bővülésnek és az izgalmas projekteknek az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Pest megye

Gépészeti szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Szívesen képviselne egy olyan technológiai központú céget, melyet a piacon kiemelkedő minőség és folyamatos innováció jellemez? Amennyiben igen, ez most az Ön lehetősége! Partnerünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, csapatuk a megrendelői számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosít ipari gépészeti területen. Filozófiájuk a "tervezünk és megvalósítunk", ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Csatlakozzon most hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 55 nap múlva