HASZNÁLT AUTÓ ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Élsz-halsz az autókért, de még keresed azt a munkahelyet,
ahol nem csak a modellek, hanem a cégvezetés hozzáállása is kiváló?
Ha a válaszod igen ez a lehetőség Neked szól!

Megbízónk elhivatott, hogy olyan munkahelyet biztosítson, ahol jól érezheted magad,
és dedikált mentor segítségével könnyíti meg a betanulásod!

Több mint 10 éve használt autók kereskedelmével foglalkoznak.

Dunakeszi telephelyükre keresünk kiváló kommunikációval
és kereskedői vénával rendelkező új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Az ügyféligényeknek leginkább megfelelő gépjármű kiválasztása, a járművek bemutatása és az adásvétel lebonyolítása,
  • Az értékesítési dokumentáció elkészítése (szerződés, biztosítás, gépjármű átírás),
  • Az értékesítés, a felvásárlás és a cserék teljes körű ügyintézése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Hirdetések kezelése, a hirdetések online felületekre való feltöltése és azok folyamatos karbantartása.
Követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat használt autó értékesítésben,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Műszaki affinitás, autók műszaki ismerete.
Előny:
  • Angol, német, lengyel, szlovák vagy román nyelvismeret.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér,
  • Teljesítményalapú bónusz rendszer,
  • Stabil, támogató céges háttér,
  • Céges mobiltelefon,
  • Folyamatosan fejlődő családias, szakmailag támogató, jó hangulatú csapat.
Munkavégzés pontos helye:
  • Dunakeszi
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, a vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható a használt autó piac igényei szerint.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka a magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Országos

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed. A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Fejér megye

Szívesen dolgozna olyan cégnél, ahol kiemelt szerepet kap a környezetbarát gyártástechnológia és „zöld” alapanyagok használata? Szeretné a nyomdaipar csomagoló üzletágát erősíteni? Ha Ön elhivatott értékesítő, akinek jó kapcsolatai vannak a nyomdaiparban, akkor NE habozzon és PÁLYÁZZA meg még MA ezt a lehetőséget! Partnerünk egy magyar vállalat, melynek fő profilja a marketing-és csomagolóanyagok ofszet- és tekercses gyártása, emellett foglalkoznak lézeres gravírozással és bélyegzőkészítéssel is. Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő, 135 éves múltra visszatekintő orvosi és biztonságtechnológiai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosító cég. Céljuk a kórházak, a tűzoltóságok, a mentőszolgálatok, a kormányzati szervek, valamint a bányászat és az ipari munkavállalók támogatása. Világszerte több, mint 190 országban vannak jelen. A Safety Üzletág Értékesítési csapatába keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva