IT RENDSZERGAZDA

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA PRESENT GROUP.

Számukra keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Amit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai környezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Kalocsai telephely és az IT rendszergazda kolléga teljes körű támogatása
  • IT eszközpark karbantartása: szoftver előfizetések, garanciális ügyek, dokumentáció stb.
  • IT leltár és nyilvántartások vezetése, karbantartása
  • Microsoft kiszolgálói (MS Windows Server, AD, O365) környezet felügyelete, üzemeltetése
  • Informatikai biztonság fenntartása (vírusvédelem, felhasználói jogosultsági szintek)
  • Androidos PDA adatgyűjtők frissítése, karbantartása
  • Etikettnyomtatók, lapnyomtatók telepítése és hibaelhárítása
  • Kamera és beléptetőrendszer IT adminisztrációja
  • Felhasználói fiókok adminisztrálása, felhasználók támogatása
  • PC-k üzemeltetése, karbantartása
  • IT eszközigények felmérése
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Legalább középfokú, szakmai végzettséged van
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Alapfokokon beszélsz angolul
  • Jó a kommunikációs készséged
  • Jártas vagy az alábbiakban:
  • Microsoft Windows szerverek üzemeltetése
  • Windows 10, 11 PC-k üzemeltetése
  • AD adminisztráció
  • O365/Exchange adminisztráció
  • TCP/IP hálózatok ismerete
  • Hálózati nyomtatók kezelése
Munkavégzés pontos helye:
  • 6300 Kalocsa, Anda utca 3-5.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 07:30-16:00 óráig.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!