OPERATÍV ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk médiaértékesítéssel foglalkozó és dinamikusan növekvő atmedia kft.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Ideális jelölt vagy, ha:
  • Hajlandó vagy türelemmel megtanulni az új ismereteket és gyakorlatiasan közelíted meg a feladatokat,
  • Támaszkodhatnak a munkádra, mert alapos és pontos, azt vallod, hogy „rend a lelke mindennek”,
  • Szereted, ha olajozottan működnek a dolgok, ha kézzelfogható eredménye van a munkádnak és érted a számok, adatok közötti összefüggéseket,
  • Minimum alapszinten tudsz az Excelben alkotni,
  • Lelkes vagy és „ég a kezed alatt a munka”, egyszerre több feladatra is tudsz figyelni,
  • Érthetően és gördülékenyen kommunikálsz,
  • Kedves vagy és barátságos, fontos számodra, hogy jó kapcsolatot ápolj a kollégáiddal, partnereiddel, számíthatnak rád a munkatársaid,
  • Nem okoz számodra gondot, hogy alkalmazkodj a meglévő szabályokhoz és strukturált keretek között dolgozz.
Előnyt jelent:
  • Ha középszinten tudsz angolul.
Feladataid a következők lesznek:
  • TV vagy rádió kampányok teljes körű kezelése,
  • A kampánymenedzsment folyamat adminisztratív támogatása,
  • Megrendelők rögzítése,
  • Kampányegyeztetők elkészítése,
  • Reklámfilmek kezelése egy speciális rendszerben,
  • Hirdetések koordinációja az ügynökségekkel és a társosztályokkal,
  • Hirdetések tartalmi ellenőrzése,
  • Kampányok korrekciója,
  • Számlázás előkészítése,
  • Kapcsolattartás az ügynökségekkel/ügyfelekkel (Client Service),
  • Kampányteljesítés monitoring és adminisztráció,
  • Spot koordináció,
  • Speciális médiafelület értékesítésével kapcsolatos adminisztráció,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal, értékesítéssel, operatív ügyintézés,
  • Felmerülő problémák és reklamációk kezelése.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy élelmiszer nagykereskedelmi vállalkozás. Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
LOGISTICS / TRANSPORTATION | Heves megye

Partnerünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, nagy nemzetközi repülőgép gyárak számára. Az egri gyár 2016-ban nyitotta meg kapuit, és jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztat. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Partnerünk egy nemzetközileg ismert és elismert magyar brand, luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Nagy múltú, biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, kiváló munkakörülmények, jó hangulatú csapat, megbecsülés vár, versenyképes fizetés, képzési lehetőség teljes betanulást támogató rendszer. Tedd próbára magad náluk az alábbi pozícióba: